Najlepsze konto dla studenta

 

konto ROR dla studenta

Skończona szkoła średnia, świetnie zdana matura, wybrane studia, teraz czekamy tylko na wyniki i.. co dalej? W zasadzie przydałoby się rozpocząć pracę, która pozwoliłaby nam spokojnie utrzymać się podczas lat pobieranego wykształcenia wyższego. A żeby mieć pracę – w dzisiejszych czasach trzeba mieć i konto, ponieważ w niepamięć odeszło czekanie w kolejce na wypłatę i cieszenie się jej fizycznością – w dłoni – ostatniego każdego miesiąca. Albo pierwszego…

Najlepsze konto dla studenta

Typowe oferty bankowe są bardzo zróżnicowane. Tym bardziej, że każdy poważny bank ma do zaoferowania specjalną, studencką ofertę – jest w czym wybierać! Najlepszą propozycją, z której każdy student może skorzystać i uzyskać dodatkowe korzyści, jest konto osobiste w ING Bank Śląski. Konto to w przeszłości niejednokrotnie polecane było przez zajmujących się badaniem strategii rynkowych i dokonywujących analiz rynkowych.

Zalety konta dla studenta w ING Bank Śląski

Korzystając z tej oferty możemy użytkować bezpłatnie kartę zbliżeniową, dokonywać przelewów krajowych zupełnie za darmo, utrzymywać miesięczny rachunek bez opłat, a także – spersonalizować naszą kartę kredytową. Bankomaty, z których możemy wypłacić gotówkę, znajdują się w zasadzie na każdym kroku, co dodatkowo zwiększa naszą wygodę podczas korzystania z propozycji ING Bank Śląski. Dla tych, którzy pragną korzystać z nieco bardziej uprzywilejowanej oferty dla tych, którzy podejmują trud założenia i zarządzania swoją własną firmą, polecić z kolei możemy konto firmowe w ING Bank Śląski.

Porównując wszystkie oferty, jakie znajdują się na rynku, nie sposób zauważyć, że zarówno w przypadku kont osobistych, jak i firmowych to własnie ING Bank Śląski oferuje najlepsze warunki dla studenta. Wśród innych banków, których oferty dobrze byłoby przejrzeć, można wymienić mBank – ale tylko i wyłącznie pod względem posiadanego rachunku, zdecydowanie nie warto jest korzystać z dodatkowych usług, takich na przykład jak karta kredytowa, która nie zapewnia zbyt preferencyjnych warunków.

Ciekawą alternatywą jest również bezpłatne konto w Nest Banku – jakkolwiek, jest to bank nowy, chociaż jego popularność, podobnie jak niegdyś mBanku, stosunkowo szybko rośnie, tak i można spodziewać się, jak w przypadku każdego nowicjusza na rynku, że zbyt dobre warunki nie będą istniały w nieskończoność i kiedyś na pewno zostaną zmienione na gorsze. Naszą propozycją, sprawdzoną pod wieloma względami i będącą wynikiem analiz specjalistów rynkowych, jest zdecydowanie konto osobiste w ING Bank Śląski. Ta oferta przyniesie wiele korzyści tym, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z bankowością. Dodatkowymi zaletami jest świetna komunikacja z pracownikami banku oraz świetne dodatkowe produkty bankowe, z jakich możemy skorzystać, będąc klientem tego banku. Mowa tu oczywiście zarówno o korzystnych kredytach mieszkaniowych, jak i nisko oprocentowanych kartach kredytowych, a także lokatach, na których można oszczędzać swoje fundusze.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*