Konta osobiste i firmowe w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski oferuje atrakcyjne konta dla osób fizycznych i firm. Są to obecnie jedne z najlepszych propozycji, jakie można znaleźć na rynku. To nowoczesne konta internetowe z nową osobistą bankowością internetową oraz aplikacją mobilną.

Konto osobiste w ING Bank Śląski

Oferuje ono nowoczesną bankowość internetową Moje ING oraz dość ciekawe rozwiązanie, jakim jest jedna karta do wielu walut. Bank stawia na samoobsługę i nie obciąża klienta kosztami, skoro ten większość czynności wykonuje przez internet. Dzięki temu dużo zyskujemy za darmo. Nie zapłacimy za prowadzenie konta, za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash w kraju. Darmowe również będą przelewy złotówkowe realizowane przez internet oraz korzystanie ze wspomnianej jednej karty do wielu walut karty do konta Visa Zbliżeniowa. Karta ta pozwala dokonywać płatności w EUR, USD i GBP bez prowizji za przewalutowanie.

Płatne są niestety wpłaty i wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale banku, ale jak wspomnieliśmy, bank stawia na samoobsługę. Poniesiemy również koszty przelewów Express ELIXIR i SORBNET, ale na pocieszenie można powiedzieć, że są one płatne we wszystkich bankach.

ING czy mBank – sprawdź gdzie się bardziej opłaca!

Ciekawostki dostępne w koncie osobistym:

– możliwość wypłacania gotówki na konto i wpłacania swoim telefonem za pomocą kodów BLIK,
– Smart Saver – usługa pozwalająca oszczędzać na atrakcyjny procent automatycznie w trakcie zakupów,
– Trener Finansowy – wskazujący najlepszy, dopasowany do Twojej sytuacji finansowej, sposób na powiększanie oszczędności,
– Profil Zaufany ePUAP – zakładany darmowo za pośrednictwem bankowości internetowej Moje ING umożliwiający załatwianie spraw urzędowych przez internet.

Wygodny i szybki dostęp do dodatkowej gotówki

Otwierając konto osobiste w ING Bank Śląski, możesz bez zbędnych formalności zyskać dostęp do usług takich jak limit zadłużenia w koncie, karta kredytowa lub pożyczka. Pozwoli Ci to mieć pod ręką rezerwy finansowe, z których będziesz mógł skorzystać w dowolnym miejscu i czasie.

konta osobiste w ING Bank Śląski

Przejdziemy teraz do kolejnej usługi tym razem dedykowanej dla firm, czyli omówimy konto firmowe w ING Bank Śląski

To nowoczesne konto, które ułatwia zarządzanie finansami firmy, przeznaczone jest dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą lub w formie spółek cywilnych, jawnych, partnerskich, firm korzystających z uproszczonych zasad księgowości oraz wspólnot mieszkaniowych.

Konto firmowe za 0 zł dla aktywnych

Firmy, które będą opłacały z konta ZUS lub US, lub będą utrzymywały wpływy na rachunek w wysokości minimum 2 tys. zł miesięcznie, nie zapłacą za prowadzenie konta (w przeciwnym wypadku 9 zł) oraz za internetowe przelewy krajowe w PLN (w pozostałych przypadkach 0, 90 zł). Przedsiębiorca nie zapłaci również za wpłaty i wypłaty gotówki we wpłatomatach i bankomatach ING Banku Śląskiego oraz sieci Planet Cash w kraju. Darmowa również będzie karta do konta, o ile spełnisz warunek dokonania nią transakcji na kwotę minimum 300 zł miesięcznie (w przeciwnym wypadku 7 zł miesięcznie).

Niestety za wpłaty i wypłat gotówki w oddziale banku jest naliczana prowizja w wysokości 10 zł. Zapłacimy również za przelewy Express ELIXIR i SORBNET i koszt tutaj wyniesie 10 zł za przelew do 1 mln PLN i 35 zł za przelew powyżej tej kwoty.

Konto firmowe w ING Bank Śląski to również dodatkowe usługi:

– karta pracownicza do konta – tzw. karta przedpłacona dająca kontrolę nad wydatkami pracowników,
– przenośne terminale płatnicze – pozwalają przyjmować płatności kartą i telefonem, od Twoich klientów w dowolnym miejscu w kraju,
– dostęp do platformy zakupowej Aleo – pozwalający sprzedawać Twoje produkty i usługi,
– 100 wizytówek dla Twojej firmy w prezencie.

konta firmowe w ING Bank Śląski

Podsumowanie

Oba konta są ciekawymi i wartymi uwagi produktami, z których można korzystać niemal darmowo po spełnieniu niezwykle prostych warunków, których realizacja nie powinna nikomu sprawić trudności. O jakości obu produktów świadczą choćby nagrody i wyróżnienia, które zdobyły produkty oraz sam Bank.

1. Gwiazda Jakości Obsługi 2017 dla ING Banku Śląskiego w kategorii Banki oraz Gwiazda Dekady Jakości Obsługi Klienta w X edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi.
2. III miejsce dla Konta Direct dla Firmy w rankingu najlepszych kont dla firmy 2017 przygotowanym przez portal Total Money.
3. Tytuł Złotego Banku za najwyższą jakość obsługi zdobyty w 2016r. w konkursie Pulsu Biznesu oraz Bankier. pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*